Publikujemy wyniki wyborów z podziałem na listy wyborcze, z uwzględnieniem ilości zdobytych głosów przez każdego kandydata.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  Imię i nazwisko GŁOSY MANDAT
1 DROZD Bożena Krystyna 109 Nie
2 SZUL Krzysztof Stanisław 62 Nie
3 KOBYLARCZYK Piotr Jakub 15 Nie
4 STASZKIEWICZ Marta Ludwika 16 Nie
5 JANIK Witold Franciszek 17 Nie
6 NOWICKA Wioleta Maria 22 Nie
7 CHASZCZYŃSKI Michał Piotr 28 Nie
8 BĘTKOWSKI Ryszard Jan 61 Nie
1 KUŁAKOWSKA Danuta 84 Nie
2 WOJNAROWSKI Ryszard Józef 132 Nie
3 BĄK Zygmunt Franciszek 23 Nie
4 KROCHMAL Maria 26 Nie
5 KULPAN Ryszard Eugeniusz 8 Nie
6 KIPER Bogusław Witold 10 Nie
7 BRZEŻAWSKA Monika Anna 29 Nie
8 CHRZEŚCIJAN Michał 13 Nie
2 PASZTYŁA Grzegorz Seweryn 110 Nie
3 SZCZUDLIK Ewa Małgorzata 29 Nie
4 RADOŃ Antoni Leon 10 Nie
5 PIOTROWSKI Dariusz 11 Nie
6 WOJTOŃ Agnieszka Zuzanna 8 Nie
7 POJNAR Daniel 6 Nie
8 TOMCZYK Dorota Regina 10 Nie
9 WOJNAROWSKI Marek Paweł 40 Nie
10 HASSINGER Agata 7 Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1 GAWORECKI Grzegorz Wacław 74 Nie
2 HOŁOTKA Józef Mieczysław 26 Nie
3 SMAGŁO Jolanta Bożena 6 Nie
4 HATŁAS Anna 17 Nie
5 POPKO Jakub Szymon 8 Nie
1 HATŁAS Zbigniew 52 Nie
2 DRWIĘGA Józef Antoni 33 Nie
3 NIEMIEC Hubert 18 Nie
4 WITUSZYŃSKA Maja Iwona 15 Nie
5 KUZIO Magdalena Danuta 9 Nie
6 KOGUT Joanna Katarzyna 9 Nie
7 ŁABĘDZKA Krystyna 6 Nie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 PRUCHNICKI Wojciech Józef 233 Nie
2 KORNECKI Adam 503 Tak
3 KOT Wanda Janina 346 Tak
4 WYDRZYŃSKI Jan 282 Nie
5 WÓJCIK Elżbieta 70 Nie
6 BARSZCZOWSKA Lidia Lucyna 11 Nie
7 SKOREK Wiesława Stanisława 91 Nie
8 SZCZUDLIK Jerzy Mirosław 50 Nie
1 BUDZICKI Andrzej Ludwik 186 Nie
2 RADOŻYCKI Łukasz Adam 296 Tak
3 DASZYK Zbigniew Tadeusz 265 Nie
4 REJMAŃSKA Dorota 38 Nie
5 ROGOWSKA – CHĘĆ Grażyna 320 Tak
6 KARACZKOWSKI Ryszard Andrzej 266 Tak
7 KASPRZAK Danuta Maria 26 Nie
8 ZELEK Beata 17 Nie
9 LEWANDOWSKI Dawid 213 Nie
1 CHĘĆ Stanisław Marian 506 Tak
2 KOZAK Grzegorz Andrzej 310 Tak
3 TYMOCZKO Henryka Czesława 337 Tak
4 BUCZEK Małgorzata Helena 91 Nie
5 MAŁEK Bogusława Maria 231 Nie
6 BALIŃSKI Robert 36 Nie
7 LIPIŃSKI Jacek Władysław 130 Nie
8 PACŁAWSKA Helena 57 Nie
9 BABIAK Roman 280 Tak
10 SROKA Przemysław Piotr 37 Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SANOK

1 JADCZYSZYN Michał Tomasz 158 Nie
2 BACH Dawid Paweł 89 Nie
3 BALOWSKI Grzegorz Krzysztof 40 Nie
4 LEŚNIAK Lesław 77 Nie
5 GAJEWSKA Maria Halina 13 Nie
6 ZATWARNICKI Aleksander 24 Nie
7 WAŁĘCKA Sabina Anna 30 Nie
8 KORNECKA-MITADIS Agnieszka 184 Tak
1 ORYBKIEWICZ Jakub Piotr 48 Nie
2 DŻUŁYK Edyta 33 Nie
3 ZOSZAK Dorota Agata 28 Nie
4 KUBIAK Aneta Małgorzata 8 Nie
5 SPIRAŁA Bogdan Wojciech 4 Nie
1 RYNIAK Renata 87 Nie
2 DRWIĘGA Maciej Grzegorz 371 Tak
3 BANACH Krzysztof 112 Nie
4 ŚMIERTKA Sabina Renata 48 Nie
5 CIUPAK Bogusław 43 Nie
6 NIEMCZYK Marzena 21 Nie
7 ROBEL Andrzej Antoni 26 Nie
8 DWORZAŃSKA-SERWAŃSKA Kinga Maria 17 Nie
9 DZIEWIŃSKI Rafał Stanisław 19 Nie
10 PASZKIEWICZ Hubert Tomasz 38 Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ

1 WRÓBEL Beata Maria 141 Tak
2 JAGODZIŃSKA Grażyna 134 Nie
3 KORNECKI Józef Władysław 105 Nie
4 ANTONIEWICZ Henryk Adam 28 Nie
5 STERNIK Andrzej Albin 21 Nie
6 MARTUSZEWSKA Teresa Antonina 49 Nie
7 BODZIAK Stanisław 8 Nie
8 OSTROWSKI Andrzej 70 Nie
1 OSĘKOWSKI Marian 165 Nie
2 RYNIAK Adam 304 Tak
3 PANEK Grzegorz Bartłomiej 26 Nie
4 MOCZARNY Iwona Katarzyna 31 Nie
5 SZCZYPTA Bożena Stanisława 7 Nie
6 JARCZYK-CZARNIECKA Ewa Henryka 42 Nie
7 SOKOŁOWSKI Józef 70 Nie
8 KUCZMA Wiesław 24 Nie
9 WOJNAROWSKA Małgorzata 29 Nie
1 DAŃCZYSZYN Tomasz 288 Nie
2 NĘDZA Adam Walerian 53 Nie
3 MATEJA Maciej Piotr 44 Nie
4 NAGAJ Dorota Magdalena 34 Nie
5 WILK Grażyna 26 Nie
6 ZIELIŃSKI Janusz Zbigniew 10 Nie
7 FINDER Arkadiusz Andrzej 2 Nie
8 JABCZANKA Aneta Anna 6 Nie
9 PENAR Anna 29 Nie
10 ZIELIŃSKI Tomasz Sylwester 9 Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ

1 KORDELA – BORCZYK Zofia Małgorzata 348 Tak
2 KRYNICKI Józef 145 Nie
3 KADŁUCZKA Elżbieta 76 Nie
4 BIEGA Jan Piotr 134 Nie
5 LENCZYK Julian Cezary 35 Nie
6 MARYNOWSKI Ryszard Franciszek 28 Nie
7 CYWIŃSKA – KRZYSZTOF Aleksandra Joanna 44 Nie
8 KOWALSKI Zdzisław Ryszard 46 Nie
1 MIKLICZ Sławomir 572 Tak
2 OKLEJEWICZ Konrad Józef 77 Nie
3 BOREK Magdalena Dorota 14 Nie
4 DZIUBAN Paweł Przemysław 35 Nie
5 GEMBALIK Monika Anna 42 Nie
6 FIL Krzysztof Lesław 16 Nie
7 CZELNY – BONDS Diana Maria 34 Nie
8 MARCZAK Ewa Maria 13 Nie
9 ZAJĄC Krzysztof Antoni 38 Nie
1 OSIKA Jakub Stanisław 698 Tak
2 RYCHTER Piotr Romuald 54 Nie
3 LISOWSKA Teresa Wiktoria 169 Tak
4 JUREK Michał Albert 69 Nie
5 JAYKO Bernard Juliusz 69 Nie
6 ZYCH Wanda 11 Nie
7 FEDORUS Wioleta Angelina 26 Nie
8 GAZDOWICZ Magdalena Katarzyna 68 Nie
9 LEWANDOWSKI Piotr Leon 89 Nie
10 CZECH Monika Agata 26 Nie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SANOK

1 ROMANIAK Andrzej Paweł 222 Tak
2 TRETOWICZ Magdalena Katarzyna 78 Nie
3 OLENIACZ Robert 166 Nie
4 LITWIN Krystyna 79 Nie
5 OBUCH Wiesław 29 Nie
6 JONIAK Andżelika Katarzyna 54 Nie
7 TEREFINKO Barbara Edyta 50 Nie
1 MATUSZEWSKI Tomasz Adam 517 Tak
2 SIUTA Renata 69 Nie
3 WITUSZYŃSKI Radosław Piotr 135 Tak
4 KLUCZNIK Elżbieta Krystyna 42 Nie
5 KARAŚ Marek 132 Nie
6 PASZTA Zbigniew Adam 72 Nie
7 PEŁECHOWICZ Maria Anna 27 Nie
8 KOT Piotr Grzegorz 85 Nie
9 WIECH Lilianna Danuta 37 Nie
1 SIERADZKA Katarzyna 147 Tak
2 ŁATA Wiesław Piotr 84 Nie
3 WASYLEW Janusz 42 Nie
4 PIELECH Monika Antonina 29 Nie
5 KOPIEC Dariusz 48 Nie
6 BOGUSZ Magdalena Monika 47 Nie
7 KURKAREWICZ Paweł Dominik 33 Nie
8 TUTAK Tomasz 72 Nie
Jeszcze nie oceniane...

Oceń informację

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here